1020
133825

HANDVÄSKA, Hermès. Modell "Kelly"

15 000 SEK
1 320 EUR
1 380 USD
Hammer price
12 500 SEK

Svart kalvskinn. 1960-tal. Tillhörande lås och nycklar. Stämpelmärkt: "Hermès Paris". Mässingsspänne märkt "Hermès Paris". Nycklarna märkta "Hermès", "012". Längd 33, höjd 21,5 cm.

Slitage

More information

Två nycklar medföljer