401
139309

MATTA, Rölakan, troligen Sverige, Signerad N, 1900-tal. 242,5 x 164,5.

4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
Unsold

Dekor av polykroma trappstegsformationer och husgavlar.

Slightly dirty, stains.