496
140323

SIDEBOARD, palisander, 1960-tal.

6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
Unsold

Tre + tre lådor flankerande dörrpar. Längd 185 cm, djup 46 cm.

Fanérskador.