536
137963

SKÅP. Empire, 1800-talets första hälft.

3 000 - 4 000 SEK
266 - 355 EUR
278 - 370 USD
Hammer price
6 000 SEK

Fanerat med mahogny. Hyllplan bakom dörr, flankerad av halvkolonner. Längd 107, bredd 47, höjd 165 cm.