57
140023

A Hermès silk scarf "Proues"

Siden. Signerad "Ledoux", märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Konstnärens fullständiga namn; Philippe Ledoux. 1973. 89 x 89 cm.

Smärre fläckar.

Droit de suite: No
Estimate:

1 200 - 1 500 SEK

129 - 161 EUR

Hammer price:
1 300 SEK
For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14