58
140027

A Hermès silk scarf "Equipages"

Siden. Signerad "Le Doux", märkt "HERMÈS. PARIS" samt med C. Konstnärens fullständiga namn; Philippe Ledoux. Ca 88 x 88 cm.

Smärre fläckar.

Droit de suite: No
Estimate:

1 200 - 1 500 SEK

113 - 141 EUR

108 - 135 USD

Hammer price:
1 900 SEK
For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14