49
367472
A brilliant cut diamond ring, tot. app. 1.60 cts.

Platinum. Quality app. G/VVS-VS. Size 16/50.

Slitage. Smärre nagg på skena.

Droit de suite: No
Estimate:

14 000 - 16 000 SEK

1 681 - 1 921 EUR

Hammer price:
Unsold