Hermès

(France)
Hermès
(France)

VÄSKA, "Kelly 32", Hermès, 2008.

Svart skinn med svarta stickningar. Spänne med palladiumbehandlad metall. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel, "L" i kvadrat. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 32 x 24 x 12 cm. Dustbag och kartong medföljer.

Obetydligt slitage.

Auction closed
55 000 SEK
The auction is closed.