Hermès

(France)
Hermès
(France)

HANDVÄSKA, "Kelly 32", Hermès.

Svart skinn med svarta stickningar. Spänne och lås i guldfärgad metall, märkt "HERMÈS-PARIS". Lås och nyckelhållare med nycklar samt axelband medföljer. Fodrad i svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "17.S", inramat "C" i kvadrat. Ca 32 x 24 x 12 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage. Repor och enstaka märken.

Auction closed
45 000 SEK
The auction is closed.