708039
Chanel
(Born 1910)
VÄska, chanel
VÄska, chanel
VÄska, chanel

VÄSKA, Chanel.

Svart präglat läder. Monogramprytt lås i guldfärgat metall. Invändigt fodrad i svart läder, ett fack. Märkt "CHANEL", "MADE IN FRANCE" samt med numrering. Ca 20 x 7 x 16 cm. Dustbag medföljer.

Smärre slitage. Invändigt repor och smuts.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.