VÄSKA, Gucci.
Fodrad, dragkedsförsedd väska med avtagbar axelrem. Logomönstrat tyg, detaljer i läder och "GUCCI"-märkt metall.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "GUCCI made in italy" på numrerad etikett i läder.
I dustbag.
Bredd 24,5 cm, höjd 21 cm, djup 10,5 cm.
Bruksslitage.