Christian Dior

(France)
Christian Dior
(France)

VÄSKA, "Saddle Bag", Christian Dior.

Fodrad, dragkedsförsedd väska. Logomärkt canvas med detaljer i läder och "CD"-märkt gulmetall.
Märkt "Christian Dior PARIS" på numrerad läderetikett.
Med äkthetscertifikat.

Bredd 21 cm, höjd 15 cm, djup 4,5 cm

Bruksslitage.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.