Mulberry

(United Kingdom)
Mulberry
(United Kingdom)

FÅTÖLJ, FOTPALL och TYG, klädseln Mulberry.

Fast, stoppad klädsel i ulltyg. Fåtöljen med hjultrissor.

Fåtöljens höjd 80 cm, sitthöjd 45 cm, djup 55 cm. Fotpallens mått 35 cm x 35 cm x 14 cm.
Tyget 150 x 400 cm.

Bruksslitage, stötmärken, klädsel med skador. Tuggmärken på fotpallen.

Auction closed
400 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed