VÄSKA, "Large Indy", Gucci.
Fodrad väska med avtagbar axelrem. Svart Gucci Guccissima-läder med detaljer i bambu och "GUCCI"-märkt gulmetall.
Två innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "GUCCI made in italy" på numrerad etikett.
Bred 45 cm, höjd 31 cm, djup 15 cm.
Smärre bruksslitage.