Mulberry

(United Kingdom)
Mulberry
(United Kingdom)

VÄSKA, Muberry.

Fodrad, dragkedsförsedd axelremsväska. Brunt congoläder, detaljer i logomärkt mässing.
Två innerfickor, varav den ena med dragked.
Märkt "Mulberry MADE IN ENGLAND" samt med numrering på logomärkt plakett.

Bredd 40 cm, höjd 30,5 cm, djup 10,5 cm.

Repor, bruksslitage.

Auction closed
300 EUR
The auction is closed.