PARTI STAR WARS FÖREMÅL, 1970/80-tal.

Kompletta figurer med tillbehör: Rebel soldier, Klaatu skiff, Weequay, Lobot, Imperial Commander, Nikto, General Madine, Biker scout, Tie fighter pilot, Bossk, Bib Fortuna, Ree Yees, Lando skiff, Nien Nunb, Emperors Royal Guard, Rebel commando, Squid Head, Boba Fett, Death Star Droid, 8D8, Black Bespin Guard, Hammerhead, Stormtrooper, Obi.Wan Kenobi, Chewbacca, At-at driver, R2-D2 sensorscope, Fx7, Prune Face. Figurer utan tillbehör: Squid Head x 2, Han Solo trench coat, Emperor, Luke jedi, Luke Bespin, Chief Chirpa, At-at commander, Han Solo Hoth, Luke X-wing, White bespin guard, Jawa, Death squad commander, Leia Bespin, Han Solo Bespin, Klaatu, Luke farmboy, Leia Boussh, Tusken Raider, Lando Calrissian, Cloud Car Pilot, Logray, Greedo, Weequay, Walrus Man, Admiral Ackbar, Gamorrean Guard, Wampa, Snowtrooper, Han Solo. At-St i kartong, AST-5 i svensksåld kartong. Vader carry case.

Slitage. Kartonger med skador och revor. Instruktionsbroschyrer saknas.

Auction closed
3 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed