STAR WARS, Imperial attack base, Tauntaun samt Turret and probot playset, Empire Strikes Back, Kenner 1980-tal.

Imperial attack base i Empire Strikes Back Kartong. Bredd ca44 cm. Tauntaun i Empire Strikes Back kartong. Höjd 15 cm. Turret and probot playset i Empire Strikes back kartong. Bruksanvisning medföljer. Höjd ca 20 cm.

Tauntaun med utklippt "pop" samt saknar bruksanvisning. Kartong med hårt slitage och skador. Imperial attack base saknar bruksanvisning samt en del till taket. Några mindre skador. Kartongen med skador och hårt slitage. Turret and probot playset med en avbruten flärp på kartongen. Hårt slitage och skador. Samtliga kartonger saknar innerkartonger.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.