STAR WARS, Millennium Falcon i Palitoy-kartong, Empire Strikes Back, 1980.

Millennium Falcon i Empire Strikes Back kartong från Palitoy. Klistermärken påsatta. Bredd ca 34, längd ca 52 cm.

Skeppet gulnat. En flärp saknas till kartongen. Bruksanvisning saknas. Kartongen med tryckmärken, smärre skador och slitage. Elektronisk funktion ej kontrollerad.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed