STAR WARS, AT-ST, Speeder bike samt Droids Side Gunner i svensksålda kartonger, 1983-85.

At-St i Return of the jedi/Le retour du jedi kartong med "Dockor/figurer ingår ej" etikett. Svensk bruksanvisning medföljer. Höjd ca 28 cm. Speeder Bike i oöppnad Return of the jedi/Le retour du jedi/El retorno del jedi kartong. Med dockor/figurer ingår ej etikett. Längd ca 23 cm. Droids Side Gunner i Droids kartong. Med "Dockor/figurer ingår ej" etikett. Bruksanvisning medföljer. Längd 20 cm.

At-st något gulnad, kartong med veck och skador. Kartonginserts saknas. Speeder Bike kartongen med två små hål, smärre slitage. Side gunner kartongen med veck, skador och något ihoptryckt.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.