Bruksslitage, ställvis hårt. Skivan med fläckar, hack och skrapmärken, delvis blekt. Stolen med hårt slitage, sitsens klädsel med skador och hål. Nyckel saknas.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.