107751

FRUKOSTKOPPAR, ett par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft.

Frukostkoppar, ett par, porslin, kina, 1900-talets första hälft.

Dekor av vinterlandskap. L fat 21.

Smärre slitage. Smärre nagg.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
600 SEK
The auction is closed.