PABLO PICASSO, offset print, signed and numbered 57/60.
"La danseuse naine", 1966. 57 x 32 cm.
Not examined out of frame.
Czwiklitzer 234.
Tryckt även som affisch i 20.000 ex med text Museo Picasso Barcelona, men 60 ex utgavs utan text och dessa är signerade och numrerade.