114063

JOSEF BERGGREN, målad vävnad, sign o dat 1929.

Josef berggren, målad vävnad, sign o dat 1929.

Målat jaktmotiv. Hopsydda säckvävslängder. 87 x 810.

Blekt, fodret trasigt. Slitage, smärre skador.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.