Lighting Ceiling lights
114067

TAKARMATUR, 1930/40-tal. H 90.

Takarmatur, 1930/40-tal. h 90.

Rund botten. Mittstång med dekor av snäckskal. Klädd med tyg med motiv av fåglar.

Slitage. Fläckar. Smärre skador.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.