115039

KAROTTER MED LOCK, ett par, porslin, Kina 1800-tal.

Karotter med lock, ett par, porslin, kina 1800-tal.

Slitage, nagg. Större avslag på ett lock.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.