115693

BYRÅ, Karl Johan, tidigt 1800-tal.

Byrå, karl johan, tidigt 1800-tal.

Björk med svärtade detaljer. 3 lådor och uppfällbar skiva med fackinredning. L 90, b 48, h 100.

Slitage, fanérbortfall, repor. Fanér och spricklagninger. Skadade nyckelskyltar. Dekordetaljer saknas. Lådorna har slagit sig. Nyckel saknas.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.