Garderobsskåp med dörr, grön glasfront. Svängt krön. Utfällbar läderklädd skrivskiva, tre underliggande lådpor. Metallbeslag. Ovanpå spegel flankerad av svarvade kolonner. L 122, B 45, H 179.
Slitage. Repor. Nycklar saknas.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.