Design Other
1166034
CARL-EINAR BORGSTRÖM, bokstöd, ett par, Ystad metall, 1900-talets första hälft.
Carl einar borgstrÖm, bokstöd, ett par, ystad metall, 1900 talets första hälft

Mässing, stämplade, i form av kvinnohuvuden, höjd 16 cm

Wear due to age and use.

Droit de suite: No
Location:
Contact
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Customer service

Sweden
Telephone hours: mon - fri 9 am - 1 pm

Send a message
Auction closed
Final bid
7 200
672
744
6 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bidhistory (15 bids)
Aug 17 9:54 PM
7 200 SEK
8
Aug 17 9:54 PM
7 000 SEK
Aug 17 9:53 PM
6 800 SEK
8
Aug 17 9:53 PM
6 600 SEK
Aug 17 8:05 PM
5 900 SEK
All times are in CEST