1194121
FÖNSTERLUCKOR, ett par, Kina 1900-tal.
FÖnsterluckor, ett par, kina 1900-tal.

Betsat trä. 107 x 53 cm.

Åldersrelaterat slitage. Nedre speglarna lösa i monteringen.

Droit de suite: No
Location:
Contact
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Appraiser
+46 (0)767 66 16 46

Customer service

Sweden
Telephone hours: mon - fri 9 am - 5 pm

Telephone hours: mon - fri 9 am - 1 pm

Send a message
Auction closed
Final bid
1 800
171
190
3 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bidhistory (6 bids)
Dec 5 10:39 AM
1 800 SEK
Dec 4 9:32 PM
1 700 SEK
Dec 4 10:27 AM
1 521 SEK
Nov 30 10:23 PM
550 SEK
Nov 29 8:38 PM
450 SEK
All times are in CET