Art Sculpture
119637

OKÄND KONSTNÄR, skulptur, brons. Otydl sign o numr. Art Deco-stil. 1900-talets andra hälft.

Okänd konstnär, skulptur, brons. otydl sign o numr. art deco-stil. 1900-talets andra hälft.

Kvinna med fjäder. Marmorsockel. H 41.

Smärre slitage.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.