119753

STOLAR, 4 st, teak, Ørum Møbelfabrik, Danmark, brännstmpl, 1950/1960-tal.

Stolar, 4 st, teak, ørum møbelfabrik, danmark, brännstmpl, 1950/1960-tal.

Svart klädsel.

Klädsel med visst slitage, i övrigt lätt bruksslitage. En stol med skada.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.