121487

SALSSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Salsskåp, rokokostil, 1900-tal.

Överdel med uppsvängt profilerat krön och dörrpar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Underdel med 4 lådor. Mässingsbeslag. L 134, b 50, h 198. Nyckel finns.

Smärre slitage.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.