Militaria Coins
122779

ALBUM MED MYNT OCH SEDLAR, flertal länder däribland Sverige, 1800-1900-tal.

Album med mynt och sedlar, flertal länder däribland sverige, 1800-1900-tal.

Bland sedlarna flera tyska med miljonvalörer från 1920-talets inflation.

Slitage, anlöpningar. Ej helt genomgånget.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
700 SEK
The auction is closed.