VITRINSKÅP gustaviansk stil 1900-talets första hälft
Fanerat med mahogny med flera träslag,front med spröjsad och glasad dörr samt låda, längd 79, bredd 42, höjd 156 cm. Stämplad O Karlsson snickare, Stockholm. Nyckel finns.
Wear commensurate with age and use. Scratches. Chip. Marks. Stains.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.