126415

EUGÉNE DUBOIS, akvarell, tillskriven á tergo, Frankrike/Belgien sent 1800-tal.

Porträtt av ung officer "Eugéne Auguste Pierre de Roy", bildstorl 28 x 19.

Gulnad med fläckar.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
1 000 SEK
The auction is closed.