Collectibles Toys
126461

PARTI JAPONICA, ca 100 delar, modeller och dockor, Japan 1900-talets första hälft/mitt.

Parti japonica, ca 100 delar, modeller och dockor, japan 1900-talets första hälft/mitt.

Modeller av bla hus och husgeråd. Miniatyrskärmar. Dockor av bla krigare och geischor. Smycken. Solfjäder.

Slitage, vissa delar med skador. Ej fullständigt genomgånget.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
1 000 SEK
The auction is closed.