1280523
Bokhylla, 1900-talets andra hälft
Bokhylla, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Överdel med hyllplan samt lådor. Underdel med utdragbar skiva. Samt ett dörrplar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 124 cm. Djup 44 cm. Höjd 159 cm Nyckel finns.

Smärre fläckar. Slitage

Droit de suite: No
Location:
Contact
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmologist, Appraiser
+46 (0)767 81 06 06

Customer service

Sweden
Telephone hours: mon - fri 9 am - 5 pm

Telephone hours: mon - fri 9 am - 1 pm

Send a message
Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.