Fanerat med teak. Överdel med hyllplan samt lådor. Underdel med utdragbar skiva. Samt ett dörrplar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Bredd 124 cm. Djup 44 cm. Höjd 159 cm Nyckel finns.
Smärre fläckar. Slitage
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.