BYRÅ, sengustaviansk, omkring 1800.

Mahognyfanér. 4 lådor. Nedåtavsmalnande, mässingsskodda ben. L 107, b 48, h 96. Nyckel finns.

Slitage, repor, blekt, fläckar, fanérbortfall. Lister med skador. En mässningsskoning samt en nyckelskylt lös.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed