FICKUR, märkt Gudin, Paris, 1700-tal.

Skal i guld. Urtavla i emalj. Dekor av pärlor. Diam 3.

Flertalet lagningar samt skada på urtavla. Glas saknas.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.