BARDISK. Johannes Andersen för Dyrlund & Smith. 1960-tal.

Jakaranda. Uppfällbar disk med plats för flaskor. Fotstöd av kromat stålrör. L 115, B 39, H 112.

Fanérskador främst på nedfällbar klaff och på ena benet. Vattenskador samt missfärgningar av fukt. Fläckar. Del av inredningen saknas. Hinkar för flaskorna saknas. Hårt bruksslitage.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed