BORDDUKAR, 2 st, linnedamast, "Primavera" M.Metsovaara och "Timber" Dora Jung, Tampella, 1900-talets senare hälft.

"Primavera" röd/ljusröd, 180 x 125 och "Timber", naturvit, 130 x 150

Bruksslitage, den ljusa med enstaka, blekta fläckar. Den röda med en smärre fläck.

Auction closed
120 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed