BESTICK, uppsättning, 84 delar, silver, MGAB, Uppsala 1950-tal. Tot vikt c:a 2900 g (inkl knivblad).

12 matskedar (l 21), 12 bordsskedar (l 18), 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 dessertgafflar, 12 dessertknivar, 12 förgyllda kaffeskedar. Knivskaft i rostfritt stål.

Bruksslitage.

Auction closed
10 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed