6 bordsskedar, 7, bordsgafflar, bordskniv, 3 matskedar, matgaffel, smörgåsgaffel, efterrättssked, 15 teskedar.
Kniv med blad i rostfritt stål, ej vägd. Bruksslitage. Repor. Anlöpningar.