Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026

BOK, Svenska Fruktsorter, PA Norstedt & Söners Förlag Stockholm 1924.

Svenska fruktsorter i färglagda avbildningar. 50 äpplen, 25 päron, 10, körsbär, 15 plommon. Andra upplagan, halvfranskt band. Kassett.

Repor. Slitage. Ej genomgången.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.