TRÄDGÅRDSMÖBLER, sk Grenmöbler, 7 delar, 1900-tal.

2 karmstolar. Pall, H 44. Grindar, ett par, L 77, H 84. Bänk, L 60. Soffa, L ca 135. Bord, diam 85, H 65.

Bord med skada, en planka saknas. Fläckar. Sprickor. Slitage. Skador.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.