AXELVÄSKA, Chanel, Frankrike, 1980-tal.

Beige, quiltat skinn. Guldfärgad länk med skinnrem. Invändigt, två fack varav ett med dragkedja. Märkt Chanel, Made in France. Spänne märkt Chanel, Paris. 23 x 15 x 7. Serienr inuti, autenticitetskort medföljer.

Bruksslitage. Märken. Fläckar. Nött skinn.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed
Create an account on Bukowskis
  • Get started with buying and selling
  • Favourite items
  • Save searches
Do you already have an account?