KÖPMANSDISK med ÖVERDEL, sent 1900-tal med äldre delar

Furu, trären. Lådor samt dörrar som döljer hyllinredning. Överdel med hyllor samt lådor. Bredd 168 cm, djup 47 cm, höjd 205 cm.

Slitage, torrsprickor, stötmärken, masktunget.

Auction closed
300 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed