SERVISDELAR, 56 delar, opakgods,"Silverband", Gustavsberg, 1900-tal.
11 djupa tallrikar. 12 assietter. 11 mindre assietter. 12 mattallrikar. Terrin med lock. Tillbringare. 4 uppläggningsfat i olika storlekar. 2 karotter. Såsskål på fat. Mindre stekfat.
Slitage. Nagg.