Målad. Omfattande soffa, 1 par stolar, 1 par karmstolar samt bord med marmorskiva. Rottingklädda. Soffans L 116. Bordets L 75. B 55. H 73.
Slitage. Repor. Slagmärken. Smärre rottingskador.