Tre lådor, samkomponerad front med dekor av rosettupphängd mittmedaljong med flöjtspelande amorin. Beslag av förgylld brons, skiva av marmor. L 96, b 50, h 81.
Mindre bruksslitage. Nyckel saknas.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.